OGŁOSZENIA – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 07.08.2022r.

Pierwsza niedziela miesiąca, po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu.

Nieszpory o godz. 16.00., po nabożeństwie Msza św. o 16.30.

Poniedziałek Wsp. św. Dominika, prezbitera.

Podczas Mszy św. o godz. 18.00., modlimy się w intencji wszystkich rodzin.

Wtorek Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy.
Środa Święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika..

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem różańcowym o godz. 17.30.

Czwartek Wsp. św. Klary, dziewicy.

Po Mszy św. o godz. 18.00., adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa przez wstawiennictwo św. o. Pio.

Piątek Wsp. św. Joanny Franciszki de Chantal, zakonnicy.

Jest to drugi piątek miesiąca, w naszej rodzinie parafialnej modlimy się za zmarłych wypominanych.

Sobota Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej.

Suma odpustowa w bazylice o godz. 11.00.

Jest to trzynasty dzień miesiąca i rocznica kolejnych objawień w Fatimie. Nabożeństwo Fatimskie w naszym kościele o godz. 18.00. – serdecznie zapraszamy.

Niedziela Wsp. św. Maksymiliana Kolbego, prezbitera i męczennika.

Przed kościołem zbiórka na pomoc dla chorego dziecka z parafii św. Joachima w Skawinkach  – w miarę możliwości prosimy o wsparcie tej akcji charytatywnej.

Przed kościołem i w zakrystii można nabyć aktualną prasę katolicką: Gość niedzielny. Jest nowy sierpniowy numer STASIA.

Bardzo dziękujemy za podwiezienie do chorych panom: Grzegorzowi Janusiewiczowi i Leszkowi Śpiewakowi.

OGŁOSZENIA – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 07.08.2022r.