OGŁOSZENIA –  II NIEDZIELA ADWENTU 04.12.2022 r.

W drugą niedzielę Adwentu modlimy się za Kościół na Wschodzie i wspieramy materialnie. Przed kościołem członkowie Parafialnego Zespołu Caritas kwestują na ten cel.

Nieszpory o godz. 16.00, po nabożeństwie Msza święta.

KALENDARZ LITURGICZNY

Poniedziałek Na Mszy o godz. 18:00 modlimy się w intencji rodzin naszej parafii za wstawiennictwem bł. Franciszki Siedliskiej. O godz. 17.30. różaniec prowadzą członkowie Akcji Katolickiej.

Po Mszy św. spotkanie członków Akcji na plebanii.

Wtorek Wsp. św. Mikołaja, biskupa.

Jest to pierwszy wtorek miesiąca o wstawiennictwo prosimy św. Antoniego z Padwy.

Środa Wsp. św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła.

Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17:45.

Czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

W naszym kościele Msze święte o godz.: 06.30.,08.00.,10.00. i 18.00.

Podczas Mszy św. o godz. 18.00. poświęcenie medalików dla uczniów klasy III przygotowujących się do I-szej Komunii świętej. Spotkanie dzieci wraz z rodzicami.

Piątek Wsp. św. Jana Diego.

Jest to drugi piątek miesiąca, w naszej wspólnocie parafialnej modlimy się za zmarłych wypominanych.

Sobota Wsp. NMP Loretańskiej.
Niedziela Wsp. św. Damazego I, papieża.

Na Mszy świętej o godz. 11:00 modlitwą wspieramy naszego Księdza Proboszcza Wiesława z okazji imienin.

Przed kościołem i w zakrystii można nabyć aktualną prasę katolicką: Gość niedzielny i naszą gazetkę parafialną.

W zakrystii można nabyć świece „Pomocy wigilijnej”, składając ofiarę przy zakupie tej świecy pomagamy najbardziej potrzebującym.

Bardzo dziękujemy za podwiezienie do chorych panom: Jerzemu Pilchowi i Leszkowi Śpiewakowi.

W imieniu rodziców Marysi dziękujemy za ofiarę z ubiegłej niedzieli. Na operację zebrano 4606,00zł.

OGŁOSZENIA – II NIEDZIELA ADWENTU 04.12.2022 r.