OGŁOSZENIA – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 04.09.2022r.

Pierwsza niedziela miesiąca, po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu.                                                                                                                                                                        Nieszpory o godz. 16.00., po nabożeństwie Msza św.

Poniedziałek Podczas Mszy św. o godz. 18.00. modlimy się w intencji rodzin przez wstawiennictwo bł. Franciszki Siedliskiej.

Po Mszy św. o godz. 18.00. spotkanie członków Akcji Katolickiej.

Różaniec o godz. 17.30. prowadzą członkowie Akcji Katolickiej.

Wtorek Jest to pierwszy wtorek miesiąca, o wstawiennictwo prosimy św. Antoniego Padewskiego.
Środa Wsp. św. Melchiora Grodzieckiego, prezbitera i męczennika.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy po Mszy Świętej o godz. 18.00.

Po Mszy Świętej wieczornej spotkanie chóru parafialnego w aulii na plebanii. Zachęcamy chętnych do śpiewu, by godnie i pięknie wielbić Pana Boga.

Czwartek Święto Narodzenia NMP(Matki Bożej Siewnej).

Po Mszach świętych błogosławienie ziarna do siewu.

Po Mszy św. o godz. 18.00., adoracja Najświętszego Sakramentu.

Piątek Wsp. bł. Anieli Salawy, dziewicy.

W naszej wspólnocie modlimy się za zmarłych wypominanych. Msza św. w intencji zmarłych o godz. 18.00.

Niedziela XXX Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej.

Godz. 09.00. – rozpoczęcie Drogi Krzyżowej u Piłata.

Godz. 11.30. – Msza św. pod przewodnictwem Metropolity Krakowskiego Ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego.

Przed kościołem i w zakrystii można nabyć aktualną prasę katolicką: Gość niedzielny.
Bardzo dziękujemy za podwiezienie do chorych panom: Grzegorzowi Janusiewiczowi i Leszkowi Śpiewakowi.
W minionym tygodniu z naszej wspólnoty pożegnaliśmy +Henryka Witczaka – wieczne odpoczywanie…

OGŁOSZENIA – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 04.09.2022r.