OGŁOSZENIA – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 21.08.2022r.

W dzisiejszą niedzielę zakończenie Wielkiego Odpustu Kalwaryjskiego ku czci Wniebowzięcia NMP. Suma odpustowa pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego o godz. 11.00.

Nieszpory o godz. 16.00., po nabożeństwie Msza św. o godz. 16.30.

Poniedziałek Wsp. Najśw. Maryi Panny, Królowej.

Podczas Mszy św. o godz. 18.00. modlimy się w intencji wszystkich rodzin.

Wtorek Wsp. św. Róży z Limy, dziewicy.
Środa Święto św. Bartłomieja, apostoła.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45.

Czwartek Wsp. św. Ludwika, króla.

Po Mszy św. o godz. 18.00., adoracja Najświętszego Sakramentu.

Piątek Uroczystość NMP Częstochowskiej.

Po Mszach świętych odnowienie Aktu zawierzenia Narodu Polskiego Matce Bożej.

Sobota Wsp. św. Moniki.

Do naszego Sanktuarium Kalwaryjskiego przybędzie 50 Pielgrzymka Służby Liturgicznej i Ruchu Światło-Życie oraz Domowego Kościoła. Msza św. przy klasztorze o godz. 10.00.

Niedziela Wsp. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła.

Przed kościołem i w zakrystii można nabyć aktualną prasę katolicką: Gość niedzielny i wakacyjny numer STASIA.

Decyzją ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego z dniem 26.08.2022r po czterech latach pracy w naszej parafii ks. Grzegorz Banowski został przeniesiony do parafii Luborzyca pw. Podwyższenia Krzyża Świętego. Ks. Marek Kulman po trzech latach pracy został przeniesiony do parafii Kraków-Mydlniki pw. MB Nieustającej Pomocy. Bardzo dziękujemy za pracę w naszej parafii i dobro, które pozostawili. Na nowych parafiach życzymy obfitych łask i błogosławieństwa Bożego.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty pożegnaliśmy: +Tadeusza Hodura, +Marię Leską i +Józefa Kazimierczyka – wieczne odpoczywanie…

OGŁOSZENIA – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 21.08.2022r.