OGŁOSZENIA – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 27.06.2021r.

Nabożeństwo czerwcowe o godz. 16.00., po nabożeństwie Msza św. o 16.30.

Dzisiaj odpust ku czci Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Lanckoronie – suma  o godz. 11.30.

Poniedziałek Wsp. św. Ireneusza, biskupa i męczennika.

Podczas Mszy św. o godz. 18.00. tradycyjnie modlimy się w intencji rodzin przez przyczynę bł. Franciszki Siedliskiej.

Po Mszy św. o godz. 18.00. spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

Wtorek Uroczystość śś. Apostołów Piotra i Pawła.

Msze święte w naszym kościele o godz. 06.30.,08.00.,10.00. i 18.00. Składka z tego dnia przeznaczona jest na „Świętopietrze”.

Odpust ku czci śś. Apostołów Piotra i Pawła w Leńczach – suma o godz. 11.00.

Środa Wsp. świętych pierwszych męczenników Kościoła Rzymskiego.

Zakończenie nabożeństw czerwcowych po Mszy św. o godz. 18.00.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.

Czwartek Jest to pierwszy czwartek miesiąca, modlimy się za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Godzina Święta po Mszy św. o godz. 18.00.
Piątek Jest to pierwszy piątek miesiąca. Msza św. i nabożeństwo wynagradzające NSPJ o godz. 06.30. i 18.00.

Spowiedź rano od godz. 06.00., popołudniu od 16.30.

Sobota Święto św. Tomasza , apostoła.

Jest to pierwsza sobota miesiąca.

Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 06.30.

O godz. 17.15. Honorowa Straż Niepokalanego Serca NMP poprowadzi różaniec.

Odwiedziny chorych i starszych z Panem Jezusem w domach od godz. 09.00.

Niedziela Pierwsza miesiąca, po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu.

Po Mszy św. o godz. 08.00. zmianka różańcowa.

Przed kościołem członkowie CARITAS będą kwestować na pomoc poszkodowanym przez pożar w Nowej Białej.

Przed kościołem i w zakrystii można nabyć aktualną prasę katolicką: gość niedzielny. Jest nasza gazetka parafialna.

Po tym trudnym minionym roku szkolnym rozpoczęły się wakacje. Wszystkim życzymy dobrego odpoczynku i zadowolenia z każdego dnia, który nam Pan Bóg daje. Jako ludzie wierzący bądźmy zawsze świadkami Chrystusa przez godne i odpowiedzialne wybory w naszym życiu. Nie zapominajmy o obowiązkowych praktykach religijnych, godnym stroju i zachowaniu w naszych świątyniach.

Od jutra w naszym kościele Msze święte według porządku wakacyjnego: o godz.: 06.30. i 18.00.

OGŁOSZENIA – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 27.06.2021r.