OGŁOSZENIA – X NIEDZIELA ZWYKŁA 09.06.2024r.

Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 16.00., po nabożeństwie o godz. 16.30. Msza św. Przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc chorym dzieciom z parafii Wiśniowa prosimy o wsparcie na swoje możliwości.

Miniony tydzień w naszej parafie był bogaty w ważne wydarzenia: wczoraj w bazylice oo. Bernardynów dwóch naszych rodaków br. Ewaryst, Dawid Buła i br. Przemysław Paweł Płaczek przez posługę Metropolity Krakowskiego Ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego przyjęło święcenia diakonatu. W czwartek 46 uczniów klasy VIII przyjęło sakrament bierzmowania przez posługę naszego rodaka ks. Biskupa Roberta Chrząszcza. Dziękując za te wspaniałe dary prosimy o modlitwę w intencji Braci Diakonów i młodzieży bierzmowanej.

KALENDARZ LITURGICZNY

Poniedziałek Tradycyjnie modlimy się w intencji rodzin podczas Mszy św. o 18.00. przez przyczynę bł. Franciszki Siedliskiej.

Po Mszy świętej o godz. 18.00. spotkanie Parafialnego Zespołu CARITAS.

Wtorek Wsp. św. Barnaby, apostoła.
Środa Wsp. bł. Piotra Dańkowskiego, prezbitera i męczennika i towarzyszy.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem czerwcowym.

Czwartek Wsp. św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła.

Jest to trzynasty dzień miesiąca, nabożeństwo fatimskie o godz. 18.00., na które serdecznie zapraszamy.

Piątek Wsp. bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

Jest to drugi piątek miesiąca, modlimy się za zmarłych wypominanych.

Sobota W Krakowskich Łagiewnikach o godz. 11.00. będzie miała miejsce beatyfikacja Czcigodnego Sługi Bożego Księdza Michała Rapacza.
Niedziela Przy kapliczce św. Antoniego w lesie Msza św. o godz. 16.00., na którą serdecznie zapraszamy.

 

Bardzo dziękujemy wszystkim za przygotowanie młodzieży do sakramentu bierzmowania oraz kościoła na to wydarzenie: ks. Michałowi, p. Bernadecie katechetce i rodzicom za złożony dar na potrzeby kościoła – 2000,00zł.

Przed kościołem i w zakrystii można nabyć aktualną prasę katolicką: Gość niedzielny. Jest również nasza gazetka parafialna.

W minionym tygodniu z naszej rodziny parafialnej pożegnaliśmy: + Teresę Kania – Dobry Jezu a nasz Panie…

OGŁOSZENIA – X NIEDZIELA ZWYKŁA 09.06.2024r.