OGŁOSZENIA – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 09.05.2021r.

Dzisiaj łączymy się duchowo z uczestnikami Uroczystości ku czci św. Stanisława bp i męcz. na Skałce.

Nabożeństwo majowe o godz. 16.00., po nabożeństwie Msza św.

KALENDARZ LITURGICZNY

Poniedziałek Tradycyjnie modlimy się w intencji wszystkich rodzin przez wstawiennictwo bł. Franciszki Siedliskiej.
Środa Wsp. śś. Męczenników Nereusza i Achillesa.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem różańcowym o godz. 17.30.

Czwartek Wsp. NMP z Fatimy.

Rozpoczynamy Nabożeństwo Fatimskie na które serdecznie zapraszamy Każdy z nas ma różne sprawy które należy zawierzyć Matce Bożej i przez modlitwę prosić o Jej wstawiennictwo. Nabożeństwo rozpoczyna się Mszą św. o godz. 18.00. W bieżącym roku nabożeństwom będzie przewodniczył o. Piotr Tokarz OFM Cap. z Krakowa.

Piątek Święto św. Macieja, Apostoła.

O godz. 16.00. – odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dla dzieci klas trzecich i spowiedź przed Pierwszą Komunią Świętą dla dzieci ich rodziców i krewnych.

Po Mszy św. o godz. 18:00 i majówce spotkanie dla rodziców klas VIII przed bierzmowaniem. Obecność obowiązkowa.

Sobota W naszej parafii 53 dzieci klasy III przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. O godz. 10.00. – klasa IIIA, godz. 11.30. – klasa IIIC, godz. 13.00. – klasa IIIB. Otoczmy modlitwą wszystkie dzieci i ich rodziny.
Niedziela Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Podczas Mszy św. o godz. 09.30. inauguracja XXIV Dni Papieskich organizowanych przez Parafialny Klub Sportowy „św. Józef”.

W poniedziałek, wtorek i środę będziemy przeżywać „Dni Krzyżowe”, dni modlitw
o dobre urodzaje i za kraje głodujące.

Przed kościołem i w zakrystii można nabyć: Gość niedzielny i  naszą gazetkę parafialną.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty pożegnaliśmy: +Janinę Wilk, +Jerzego Jaskiernego i +Aleksandra Pawlika – wieczne odpoczywanie….

OGŁOSZENIA – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 09.05.2021r.