OGŁOSZENIA – V NIEDZIELA ZWYKŁA 04.02.2024 r.

Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu. Nieszpory o godz. 16.00. Po Mszy św.  o godz. 16.30. w naszej wspólnocie parafialnej drugi dzień nabożeństwa Czterdziestogodzinnego zakończony Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00. W dniu dzisiejszym do wspólnej i indywidualnej modlitwy zapraszamy kobiety. O godz. 18.00. modlitwę poprowadzą członkowie Grup Modlitewnych. Na 19.00. zapraszamy Żywy Różaniec.

 

KALENDARZ LITURGICZNY

Poniedziałek Wsp. św. Agaty, dziewicy i męczennicy.

Po Mszy św. o godz. 18.00. spotkanie Akcji Katolickiej. O 17.30. różaniec prowadzą członkowie Akcji Katolickiej.

Modlimy się również w intencji wszystkich rodzin przez wstawiennictwo bł. Franciszki Siedliskiej.

Wtorek Wsp. śś. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

Pierwszy miesiąca, o wstawiennictwo prosimy św. Antoniego  Padewskiego.

W tym dniu przypada 3r święceń biskupich Bpa Roberta Chrząszcza polecamy Go modlitewnej pamięci.

Środa Wsp. św. Klary Szczęsnej, dziewicy.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.45.

Czwartek Po Mszy św. o godz. 18.00. adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa przez wstawiennictwo św. o. Pio.
Piątek Jest to drugi piątek miesiąca, w naszej wspólnocie modlimy się za zmarłych wypominanych.
Sobota Wsp. św. Scholastyki, dziewicy.

W tym dniu będziemy przeżywać Światowy Dzień Chorego. Wszystkich chorych i starszych zapraszamy na Mszę św. do bazyliki OO. Bernardynów o godz. 12.00. Modlitwa różańcowa o godz. 11.30. i możliwość skorzystania ze spowiedzi.

Niedziela Wsp. NMP z Lourdes.

Trzeci dzień nabożeństwa Czterdziestogodzinnego. Do wspólnej i indywidualnej modlitwy zapraszamy młodzież i dzieci. Na godz. 17.30. zapraszamy dzieci z rodzicami – modlitwę poprowadzą dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św. , Na godz. 19.00. zapraszamy młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania. Prośba do rodziców, by zachęcili i dopilnowali dzieci, aby skorzystały z czasu łaski.

 

Przed kościołem i w zakrystii można nabyć aktualną prasę katolicką: „Gość niedzielny” i naszą gazetkę parafialną.

Bardzo dziękujemy za podwiezienie do chorych panom: Grzegorzowi Janusiewiczowi i Leszkowi Śpiewakowi.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty pożegnaliśmy + Marię Paluchowską – wieczny odpoczynek…

 

OGŁOSZENIA – V NIEDZIELA ZWYKŁA 04.02.2024 r.