OGŁOSZENIA – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 26.03.2023r.

Gorzkie żale z Kazaniem Pasyjnym o godz. 16.00., po nabożeństwie Msza św.   Przed kościołem przedstawiciele Fundacji BEZCENNI kwestują na pomoc w ratowaniu życia dzieci poczętych.

KALENDARZ LITURGICZNY

Poniedziałek Podczas Mszy św. o godz. 18.00. tradycyjnie modlimy się w intencji wszystkich rodzin przez wstawiennictwo bł. Franciszki Siedliskiej.
Środa Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.45.
Czwartek Po Mszy św. o godz. 18.00. adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa przez wstawiennictwo św. o. Pio.
Piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00., oraz o godz. 19.00.
Sobota Pierwsza miesiąca. Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu NMP i nabożeństwo wynagradzające o godz. 07.00.

Odwiedziny chorych i starszych z Panem Jezusem w domach od godz. 09.00. Bardzo prosimy o zgłoszenie wszystkich chorych i starszych, którzy nie korzystają z odwiedzin w Pierwsze Soboty, aby skorzystali ze spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej – prośba do bliskich, by o to się zatroszczyć.

O godz. 17.15. Honorowa Straż Niepokalanego Serca NMP poprowadzi różaniec.

Od godz. 16.00. w kościele spowiedź przed świętami – skorzystajmy.

Niedziela Niedziela Palmowa Męki Pańskiej.

Uroczyste poświęcenie palm z procesją o godz. 11.00. Po Mszy św. konkurs palm. Jest to pierwsza niedziela miesiąca, po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 08.00. zmianka różańcowa. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00.

 

Pod chórem i w zakrystii można nabyć aktualną prasę katolicką: Gość niedzielny i naszą gazetkę parafialną. Jest też okolicznościowy numer Gość EXTRA poświęcony znakom Męki Boga

Są jeszcze Baranki Wielkanocne. Ofiara składana przy zakupie przeznaczona jest na finansowanie dzieł miłosierdzia prowadzonych przez ośrodki Caritas.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty pożegnaliśmy +Annę Moskała i +Marię Kosowską – wieczny odpoczynek…

OGŁOSZENIA – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 26.03.2023r.