OGŁOSZENIA – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 21.03.2021r.

Dziękujemy za dar rekolekcji, które w dzisiejszą niedzielę kończymy.

Gorzkie żale z Kazaniem Pasyjnym o godz. 16.00., po nabożeństwie Msza św.

Poniedziałek Podczas Mszy św. o godz. 18.00., modlimy się w intencji rodzin przez wstawiennictwo bł. Franciszki Siedliskiej.
Środa Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem różańcowym o godz. 17.30.
Czwartek UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO.

W tym dniu w Archidiecezji Krakowskiej rozpoczęcie Roku Rodziny podczas Mszy świętej celebrowanej o godz. 18.00. w Bazylice Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. W naszej parafii o godz. 18.00. włączymy się modlitewnie w to wydarzenie i będziemy się modlić o poszanowanie życia. Zachęcamy do podjęcia duchowej adopcji Dziecka Nienarodzonego.

Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

Piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00., oraz o godz. 19.00.
Niedziela Niedziela Palmowa Męki Pańskiej.

Uroczyste poświęcenie palm z procesją o godz. 11.00

Pod chórem i w zakrystii można nabyć aktualną prasę katolicką: Gość niedzielny i naszą gazetkę parafialną.

Są jeszcze Baranki Wielkanocne. Ofiara składana przy zakupie przeznaczona jest na finansowanie dzieł miłosierdzia prowadzonych przez ośrodki Caritas.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty pożegnaliśmy + Helenę Oleksy – wieczny odpoczynek…

OGŁOSZENIA – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 21.03.2021r.