OGŁOSZENIA – IV NIEDZIELA ZWYKŁA 31.01.2021r.

Nieszpory o godz. 16.00., po nabożeństwie Msza św. o 16.30.

Przypominamy o nabożeństwie Czterdziestogodzinnym, które w naszej parafii rozpoczynamy. Do modlitwy wspólnej i indywidualnej zapraszamy mężczyzn. Po Mszy św. o 16.30. wystawienie Najświętszego Sakramentu – modlitwę kończymy Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00.

Dzisiejszą liturgię ubogaca swoim występem Zespół Czeremszyna z Tarnopola

Poniedziałek Tradycyjnie modlimy się w intencji wszystkich rodzin przez wstawiennictwo bł. Franciszki Siedliskiej.

O godz. 17.30. członkowie Akcji Katolickiej poprowadzą różaniec. Po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej w auli na plebanii.

Wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego (Święto Matki Bożej Gromnicznej).

Msze święte w naszym kościele o godz. 06.30.,08.00.,10.00. i 18.00. Poświęcenie gromnic podczas  każdej Mszy świętej. W tym dniu przeżywamy XXV Dzień Życia Konsekrowanego. Naszą modlitwą obejmujemy wszystkie Siostry Zakonne i Braci Zakonnych szczególnie modlimy się za naszą wspólnotę Sióstr Nazaretanek. Składka z tego dnia przeznaczona jest na Zakony Kontemplacyjne.

Pierwszy wtorek miesiąca, o wstawiennictwo prosimy św. Antoniego z Padwy.

Środa Wsp. św. Błażeja, biskupa i męczennika.

Po Mszach świętych błogosławienie świec i wiernych.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem różańcowym o 17.30.

Czwartek Pierwszy czwartek miesiąca, modlimy się za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Godzina Święta po Mszy św. o godz. 18.00.
Piątek Wsp. św. Agaty, dziewicy i męczennicy.

Pierwszy piątek miesiąca. Msza św. wotywna wynagradzająca NSPJ i nabożeństwo o godz. 07.00. i 18.00.

Spowiedź rano od godz. 07.00., po południu od godz. 16.00.

Msza św. dla dzieci o godz. 16.30., a dla młodzieży o godz. 19.00.

Sobota Wsp. świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

Jest to pierwsza sobota miesiąca. Msza święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP i nabożeństwo o godz. 07.00.

Honorowa Straż Niepokalanego Serca NMP poprowadzi różaniec o 17.30.

Odwiedziny chorych i starszych z Panem Jezusem od godz. 09.00.

W tym dniu nasza parafia będzie przeżywać wielką radość i historyczne wydarzenie – w Centrum Jana Pawła II w Krakowie o godz. 10.00. nasz rodak ks. Robert Chrząszcz przyjmie święcenia biskupie. Wspierajmy Go naszą modlitwą.

Niedziela Jest to pierwsza niedziela miesiąca, po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu.

Po Mszy św. o godz. 08.00. zmianka różańcowa.

Jest to drugi dzień naszego nabożeństwa Czterdziestogodzinnego. Do wspólnej i indywidualnej modlitwy zapraszamy kobiety. Na godz. 18.00. zapraszamy Grupy modlitewne, a na 19.30. Żywy Różaniec.

Przed kościołem i w zakrystii można nabyć aktualną prasę katolicką: gość niedzielny, jest również nasza gazetka parafialna.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty pożegnaliśmy: +Marię Zając, +Zofię Tyrpa, +Augustyna Wichra i +Macieja Gramatykę – wieczny odpoczynek……

OGŁOSZENIA – IV NIEDZIELA ZWYKŁA 31.01.2021r.