OGŁOSZENIA – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 26.02.2023r.

Gorzkie żale z Kazaniem Pasyjnym o godz. 16.00., po nabożeństwie Msza św. Składka zbierana podczas nabożeństwa przeznaczona jest na kwiaty do Grobu Pańskiego.

Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na dzieła sakralne związane z osobą  św. Jana Pawła II.

KALENDARZ LITURGICZNY

Poniedziałek Podczas Mszy św. o godz. 18.00. modlimy się w intencji wszystkich rodzin przez wstawiennictwo bł. Franciszki Siedliskiej.
Środa Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem różańcowym o godz. 17.30.
Czwartek Pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

Po Mszy św. o godz. 18.00. Godzina Święta.

Piątek Pierwszy miesiąca. Msza św. wotywna o Najświętszym sercu Pana Jezusa i modlitwa wynagradzająca o godz. 07.00. i 18.00.  Msza św. dla dzieci o godz. 16.30. – po Mszy św. Droga Krzyżowa. Dla młodzieży i starszych o godz. 19.00.

Spowiedź rano od godz. 06.00., popołudniu od 15.30.

Sobota Święto św. Kazimierza, patrona archidiecezji krakowskiej.

Po Mszy św. o godz. 07.00. nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. – zapraszamy. Honorowa Straż Niepokalanego Serca NMP o 17.15. poprowadzi różaniec. Odwiedziny chorych i starszych z Panem Jezusem od godz. 09.00.

Niedziela Pierwsza miesiąca, po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 08.00. zmianka różańcowa.

W II Niedzielę WP obchodzimy Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Modlitwą i ofiarą materialną wspieramy misjonarzy – po Mszach świętych zbiórka do puszek na ten cel. Misjonarzy można wspierać przez wysłanie SMS o treści Misje na numer 72032.

 

Przed kościołem i w zakrystii można nabyć aktualną prasę katolicką: Gość niedzielny i naszą gazetkę parafialną. Dla dzieci jest nowy numer Małego gościa niedzielnego i STASIA.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty pożegnaliśmy:  +Ewę Kołodziejczyk – wieczny odpoczynek….

OGŁOSZENIA – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 26.02.2023r.